ECAV Ružomberok
Kronika roku 2010
Úvod
História
Kázne v r. 2010
Kázne v r. 2009
Kázne v r. 2008
Kázne v r. 2007
Kázne v r. 2006
Kázne v r. 2005
Kronika 2010
Kronika 2009
Kronika 2008
CD spevokolu
Zborový občasník
Cirkev a ekuména
Kresťanský život
Modlitby
Konfirmácia
Recenzie
Stručne
Vierouč. minimum
Oznamy
Knižnica
Odkazy na weby
English
Deutsch

Evanjelický augsburského vyznania farský úrad v Ružomberku

A. Bernoláka 11
Ružomberok
PSČ: 034 01

044/432 21 98
ruzomberok@ecav.sk
DEDIČSTVO 1/2010 - V krajine Narnia
19.6.2010 - ECAV Ružomberok

Možno poznáte ten pocit, keď sa niekde véééľmi tešíte a potom máte „problém“ s odchodom domov ☺. Myslím, že túto skutočnosť sa nám podarilo zažiť všetkým Narnijčanom. Veď komu by sa chcelo ísť domov po troch dňoch plných hier, súťaží, neodola- teľných tém o neodolateľnom filme Narnia?

Možno ako jedna z vedúcich si (prirodzene) namýšľam, ale už len ten vstup do našej krajiny Narnie bol bezchybný. Asi si viete predstaviť takmer prázdnu miestnosť, na jej konci je skriňa, cez ktorú počas zvuku hlasnej filmovej hudby, máte prejsť a na druhej strane vás čakajú izby, spoločenská miestnosť a jednoducho všetko, čo sme mali v škole v prírode v Liptovskej Osade k dispozícii.

No aby to bolo ešte zaujímavejšie, našich spolunarnijčanov sme si rozde- lili do výstižne pomenovaných skupín na Faunov, Gepardov, Bobríkov, Jednorožcov a nechýbali ani mocní Kentauri. V týchto súťažných skupinkách sme sa potom pripravovali na boj proti zlej (ľadovej) čarodejnici, ktorá sa nás pokúšala zničiť. No my sme sa jej nedali a porazili sme ju s Aslanovou pomocou ľavou zadnou – samozrejme biť sa sme si dovolili len vo filme, kde nám to celkom šlo (... a to si nefandíme ☺ – teda...snažíme sa).

Jednoducho si myslím, že každý, kto bol na tomto skvelom tábore si na 100% niečo odniesol...a to bol zámer ☺. Boh nám dal veľmi pekný čas, ktorý sme sa snažili využiť hlavne pre Neho a na Jeho slávu ☺. Eva Vanochová


ECAV Ružomberok
Evanjelická cirkev augsburského vyznania na Slovensku - Ružomberok