ECAV Ružomberok
Kronika roku 2010
Úvod
História
Kázne v r. 2010
Kázne v r. 2009
Kázne v r. 2008
Kázne v r. 2007
Kázne v r. 2006
Kázne v r. 2005
Kronika 2010
Kronika 2009
Kronika 2008
CD spevokolu
Zborový občasník
Cirkev a ekuména
Kresťanský život
Modlitby
Konfirmácia
Recenzie
Stručne
Vierouč. minimum
Oznamy
Knižnica
Odkazy na weby
English
Deutsch

Evanjelický augsburského vyznania farský úrad v Ružomberku

A. Bernoláka 11
Ružomberok
PSČ: 034 01

044/432 21 98
ruzomberok@ecav.sk
DEDIČSTVO 2/2010 - Campfest (2. časť)
17.11.2010 - ECAV Ružomberok

Ako každý rok, aj tento som sa tešil na Campfest. Moja radosť stúpla, keď som sa dozvedel, že nás ide zase o čosi viac. Pre niektorých sa začal Campfest vo štvrtok, pre niektorých v piatok. Pre mňa osobne začal štvrtkovým ránom, keď sme so Zuzkou čakali pred vchodom na Jančiho. Aj tento rok sme šli poriadne nabalení. Týmto sa chcem poďakovať Jančimu, Fabiánovcom, Fabriovcom za pomoc s odvozom na RANČ KRÁĽOVA LEHOTA.

Odchádzali sme s dobrou náladou, ktorá pokračovala aj pri stavaní stanov. Campfest odštartoval večerný hlavný program. To sa k nám už pripojila aj skupinka, ktorá prišla až večer z dôvodu brigád a tak. Všetko sa to postupne rozbehlo. Začali sme navštevovať prvé semináre, koncerty, ale aj tvorivé dielne. Niektorí z nás, ako Ja a so Mnou aj Ivušta sme navštívili detský program. Celý Campfest sa niesol v téme vstupu do VIP zóny.

Bol o tom, že na to, aby sme tam vstúpili, stačí naozaj málo. Som rád, že som na Campfest mohol ísť aj tento rok a že som to mohol opäť prežiť v takej príjemnej atmosfére. Za to hlavne vďačím našim dorasťákom (Rebeke, Dominike, Heni, Ivušte), mládežníkom (Lucke, Ajke, Janke, Evke, Veronike, Ive, Lenke), aj naším najobľúbenejším geriatrikom (Jančimu, Zuzke a Pánovi farárovi). Ale najväčšia vďaka patrí samozrejme BOHU! Juraj Hariň


obr

ECAV Ružomberok
Evanjelická cirkev augsburského vyznania na Slovensku - Ružomberok