ECAV Ružomberok
Kronika roku 2011
Úvod
História
Kázne v r. 2011
Kázne v r. 2010
Kázne v r. 2009
Kázne v r. 2008
Kázne v r. 2007
Kázne v r. 2006
Kázne v r. 2005
Kronika 2011
Kronika 2010
Kronika 2009
Kronika 2008
CD spevokolu
Zborový občasník
Cirkev a ekuména
Kresťanský život
Modlitby
Konfirmácia
Recenzie
Stručne
Vierouč. minimum
Oznamy
Knižnica
Odkazy na weby
English
Deutsch

Evanjelický augsburského vyznania farský úrad v Ružomberku

A. Bernoláka 11
Ružomberok
PSČ: 034 01

044/432 21 98
ruzomberok@ecav.sk
DEDIČSTVO 1/2011 - Povedali o tábore
22.4.2011 - ECAV Ružomberok

Simonka:

Veľmi veľa vecí na tomto tábore bolo pekných. Ale naozaj najkrajší bol pondelok, celý deň nás sprevádzala láska, lebo bol Valentín. Naozaj to bolo nádherné..

Janka K:

Na tábore bolo super, hlavne večerné hry, na plavárni bola haluz a sauna a tiež výlet do Tatier...

Rebeka B:

Podľa mňa bol tábor úplne super. Boli super témy, ale aj hry. Mali sme tam aj výborné jedlo, napríklad buchty na pare, ale aj párky s kečupom. No bolo tam proste super !!!

Veronika Š:

Čo povedať o tábore? No asi toľko, že tam bolo úplne perfektne. Vôbec sa mi nechcelo ísť domov. Vedúci sa nám postarali o parádne (vyčerpávajúce) aktivity, Zuzka varila super jedlá... Čo si človek môže viac priať? Už sa teším na ďalší tábor.

Dominka F:

Čo sa mi páčilo? Jednoducho všetko. Skvelá atmosféra, noví priatelia, hry, výlety, naši vedúci . Tri dni ubehli ako voda. No najúžasnejšie bolo, že prostredníctvom hier, aktivít a stíšení sa nám prihováral On. Som veľmi rada, že som mohla počúvať Jeho slovo a učiť sa o Ňom.

Dominika K:

Najviac sa mi páčilo, keď sme mali večerné programy a na každý deň inú tému. Varila nám Zuzka Jarabová, niečo nám nechutilo, ale aj tak sme všetko zjedli. Najviac sa mi páčilo na Popradskom plese. Na izbe sme boli tri baby a bolo nám veľmi veselo, lebo hneď vedľa mali izbu chalani, s ktorými sme si každý večer vyklopkávali po stene. Ale viete, čo sa mi páčilo najviac? Znovu som sa mohla naučiť niečo nové o Ježišovi a bol to pre mňa najkrajší tábor, ktorý som zažila.

Mima K:

Na dorastovom tábore mi bolo výborne. Tešila som sa veľmi na tento tábor, lebo bol pekne zariadený a bola tam super atmosféra. Najviac sa mi páčili programy a hry, ktoré nám vedúci pripravili. Páčilo sa mi aj rozprávanie a modlenie k Bohu. Mohla som spoznať nových ľudí bližšie.

ECAV Ružomberok
Evanjelická cirkev augsburského vyznania na Slovensku - Ružomberok