ECAV Ružomberok
Kronika roku 2011
Úvod
História
Kázne v r. 2011
Kázne v r. 2010
Kázne v r. 2009
Kázne v r. 2008
Kázne v r. 2007
Kázne v r. 2006
Kázne v r. 2005
Kronika 2011
Kronika 2010
Kronika 2009
Kronika 2008
CD spevokolu
Zborový občasník
Cirkev a ekuména
Kresťanský život
Modlitby
Konfirmácia
Recenzie
Stručne
Vierouč. minimum
Oznamy
Knižnica
Odkazy na weby
English
Deutsch

Evanjelický augsburského vyznania farský úrad v Ružomberku

A. Bernoláka 11
Ružomberok
PSČ: 034 01

044/432 21 98
ruzomberok@ecav.sk
Mária Podhradská, Richard Čanaky - novinky
28.9.2011 - www.koncertypredeti.sk

Milí priatelia, dovoľte, aby sme Vám opäť predstavili nové DVD a CD pre  deti, ktoré pre Vás počas posledného roka pripravili Mária Podhradská a Richard Čanaky, teda Spievanka a Zahrajko.

DVD: Mária Podhradská, Richard Čanaky - SPIEVANKOVO 2

Po dvoch rokoch čakania sme pre Vás pripravili pokračovanie obľúbeného DVD. Tentokrát Spievanka a Zahrajko zavedú deti zo škôlky na celý rok do Spievankova. Deti uvidia, ako sa krajina v  Spievankove mení počas celého roka. Stretávajú tam rôzne zvieratká, s  ktorými si spievajú a tancujú veselé pesničky. Na jar napríklad idú na  gazdovký dvor, kde sa práve vyliahli kuriatka, v lete sa kúpu v jazere, na jeseň tancujú a spievajú v daždi a v  ;zime stavajú snehuliaka. Spolu so Spievankou a Zahrajkom zažívajú rôzne dobrodružstvá, dozvedajú sa veľa nových vecí a hlavne im je stále veselo. Na DVD sa nachádza 15 piesní tematicky ladených k jednotlivým ročným obdobiam, pri ktorých si deti budú môcť spievať i tancovať. Veríme, že s týmto DVD zažijete vela zábavy.

CD: Mária Podhradská a Richard Čanaky - NA DISKOTÉKE

Nové CD Spievanky a Zahrajka, pri ktorom deti ani dospelí nezostanú sedieť! Tanečné prevedenie piesní si určite získa vašu obľubu a nájde využitie na každej detskej oslave, karnevale či diskotéke. Na CD je 17 známych či nových detských piesní, ktoré sú účelne vybraté tak, aby boli vhodné na rôzne tanečné kreácie. Veríme, že toto CD roztancuje celú vašu rodinu a prinesie vám radosť a dobrú náladu.

Viac informácií, ukážky piesní ako aj možnosť objednať si nové aj staršie DVD i CD máte napríklad cez www.koncertypredeti.sk alebo www.tonada.sk
Dúfame, že Vám aj Vašim detičkám urobia naše novinky radosť a spríjemnia Vám spoločné chvíle. Novinky vychádzajú 1.10.2011. Objednať si ich však môžete už dnes a do konca septembra budú novinky dostupné len cez www.tonada.sk.

V prípade, že si objednáte cez náš e-shop tri a viac titulov, pribalíme Vám aj zubnú kefku Curaprox od partnera nášho e-shopu - www.zdravedasna.sk. Akcia platí do vyčerpania zásob.

Príjemné počúvanie a zábavu aj v mene Spievanky a Zahrajka praje
Miroslav Čačík, vydavateľstvo TONADA

www.koncertypredeti.sk
www.tonada.sk


obr

obr

www.koncertypredeti.sk
Evanjelická cirkev augsburského vyznania na Slovensku - Ružomberok